HİZMETLER
Müşteri odaklı hizmet anlayışı
İşletmenİze göre uyarlanabİlen çok çeşİtlİ çözümler sunuyoruz.
Teslimat Hizmetleri
7/24 Acil Kurye

Bir Telefon Yeter. Gece ilaç mı lazım oldu ? Dosyalarınızı evde mi unuttunuz ? Trafik var ve ya zaman mı yok? Gönderilerinizi, Ankara içi 30-45 dk, İlçelere 60-180 dk arasında teslim ediyoruz. Acil kurye hizmetimizde, sadece sizin gönderinizi yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılır. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiç bir şekilde başka bir iş araya giremez.

Araçlı Kurye

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki koli ve paketleriniz, motorlu kurye hizmeti süresinde teslim edilir. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin gönderilerini 2 saat içerisinde araç ile teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri gönderileri bünyelerinde araç bulundurmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir..

Kurye Kiralama

Sürekli ve çok yoğun kurye gönderisi olan firmaların masraflarını düşürmek ve kurye gönderi bedellerini düşürerek müşterilerin bütçelerini rahatlatmak için uygulanan sistemdir. Kurye Kiralama ile siz değerli müşterilerimize moto kurye kiralayıp sizin emrinize sunuyoruz. Kiralanan kuryelerin tüm masrafları biz karşılıyoruz. Olumsuz herhangi bir durumda size yeni bir kurye istihdam edilir.

7/24 Standart Kurye

Günün Her Saatinde. Ankara’nın bütün semt ve ilçelerine, telefonla ve ya online gelen siparişlerinizi alıp, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Kapıda Ödemeli Kurye

Gönderileriniz, standart teslimat koşulları dahilinde, hiç bir ek ücret olmadan, gönderdiğiniz adrese teslim edilir ve ücreti burada tahsil edilir.

Geri Dönüşlü Kurye

Sizin için imzalatıp geri getirelim. Değerli evraklarınızın imzalatılarak size geri dönmesini istiyorsanız Geri Dönüşlü Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Arayın

İhtiyaçlarınızı karşılamak için maliyet, hız ve sıklığa göre seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunuyoruz.